


- Úvod
- Dětské postýlky
- Dětská postýlka se stahovacím bokem - Scarlett MÍŠA (buk) - bílá 120 x 60 cm
Dětská postýlka se stahovacím bokem - Scarlett MÍŠA (buk) - bílá 120 x 60 cm
- Doprava ZDARMA

- TOP produkt
- Novinka
- Kompletní specifikace
- Hodnocení 2
- Komentáře 0
- Související zboží7
Dětská postýlka se stahovacím bokem - Scarlett MÍŠA (buk) - bílá 120 x 60 cmSkladem ihned k odeslání3 675 Kč/ ks3 037 Kč bez DPH
Dětská postýlka Scarlett MÍŠA – bílá (120 × 60 cm)
Praktická, bezpečná a krásně zpracovaná dětská postýlka Scarlett MÍŠA z masivního bukového dřeva je ideální volbou pro rodiče, kteří ocení komfortní přístup k miminku díky stahovacímu boku. Nadčasový design postýlky potěší i na pohled.
Klíčové vlastnosti:
Stahovací bok – usnadňuje manipulaci s miminkem, zejména v noci. Praktické řešení pro každodenní péči.
šest poloh roštu – přizpůsobitelné podle věku dítěte – vyšší poloha pro novorozence, nižší pro sedící nebo stojící děti.
Robustní konstrukce – z masivního bukového dřeva, které je pevné, odolné a zaručuje dlouhou životnost.
Bezpečné zpracování – zaoblené hrany a povrchová úprava zdravotně nezávadným lakem.
Technické parametry:
Vnitřní rozměr: 120 × 60 cm
Materiál: bukové dřevo
Barva: bílá (bezbarvým i barevným lakem vyhovuje Vyhlášce Ministerstva zdravotnictví ČR č. 84/2001 Sb., kladených na výrobky s lakovanou úpravou, pro děti do 3 let.)
Rošt: 6 poloh výšky
Bočnice: stahovací (mechanismus se zajištěním) , stahovací mechanizmus je opatřen 4bodovým systémem na každé straně, což je zvláštností firmy Scarlett.
Normy: splňuje bezpečnostní normy ČSN EN 716-1+AC (910606) na výrobky pro děti do 3 let
Parametry posýlky
| Celková délka: | 125 cm |
|---|---|
| Celková šířka: | 67 cm |
| Vnitřní délka: | 120 cm |
| Hloubka ve spodní poloze roštu: | 63 cm |
| Hloubka v horní poloze roštu: | 33 cm |
| Barva: | bílá |
| Počet poloh roštu: | 6 poloh ( 23-30-37-43-50-56 cm od zeme bez koleček ) |
| Materiál: | buk |
| Vnitřní šířka: | 60 cm |
| Rozměr pro matraci: | 120 x 60 cm |
| Výška čela od země (bez koleček): | 100 cm |
| Výška bočnice: | 79 cm |
| Výška bočnice zajištěná ve spodní poloze (bez koleček): | 74 cm |
| Výška bočnice zajištěná v horní poloze (bez koleček): | 90 cm |


















